Bartosz doneert 10.621 euro aan BikevoorParkinson
De ziekte van Parkinson stukje bij beetje de wereld uittrappen, dat is wat BikevoorParkinson doet. BikevoorParkinson is – zoals de naam al doet vermoeden – een groot fietsevenement waarmee aandacht wordt gevraagd en geld opgehaald voor mensen met parkinson. Honderden enthousiaste deelnemers stapten op de fiets voor een tocht door de Limburgse heuvels met start en finish op de Cauwberg.
Vanuit Bartosz hebben 14 sportievelingen meegedaan aan het fietsevenement. Bovendien konden Bartoszians weer uren afstaan, welke vervolgens tegen het commerciële uurtarief zijn gedoneerd. In totaal hebben we maar liefst 10.621 euro bijeengebracht
8.000 euro voor Sophia Kinderziekenhuis (Erasmus MC)
De Stichting Vrienden van het Sophia zet zich dagelijks middels fondsenwerving in voor de beste zorg voor zieke kinderen in het Erasmus MC – Sophia Kinderziekenhuis. Een goed doel waar wij ons graag hard voor maken. Bartoszians konden vakantie-uren en overuren doneren en deze zijn tegen het commerciële uurtarief vervolgens overgemaakt naar de stichting. Dit betekent dat één uur gemiddeld meer dan €75 waard is. Dit heeft geleid tot een bedrag van in totaal 8.000 euro.
Bovendien hebben een aantal collega’s een workshop programmeren verzorgd in het kinderziekenhuis. Met behulp van Scratch en een Micro:Bit maakten de kinderen spelenderwijs kennis met het ontwikkelen van code.
30.000 euro voor Run for Kika én het beste bedrijventeam!
Meerdere jaren hebben onze collega’s letterlijk ‘hun beste beentje voorgezet’ voor Stichting Kinderen Kankervrij (Kika). Niet alleen hebben familie en vrienden geld gedoneerd aan de lopers van team Run Bartosz Run, ook hebben vele Bartoszians overuren en vakantie uren beschikbaar gesteld. Dat heeft geleid tot een ongelooflijk mooie bedragen
In 2016 hebben we 15.000 euro bijeengebracht. En in 2018 waren we zelfs het beste bedrijventeam van de Run for Kika en Utrecht en brachten we 14.079,74 euro bijeen. Dit geld wordt gebruikt voor wetenschappelijk onderzoek en betere behandelmethoden voor kinderen met kanker
Samen rennen voor stichting Make-A-Wish
Opstaan, sportkleding aan en gaan; Run Bartosz Run! Tijdens onze weekendjes weg of voor het goede doel. Zo legden we voor ons plezier als Bartoszians al hardloop kilometers af in Rome, Rotterdam, Noordwijk, Oosterbeek en in New York. Maar we rennen ook voor geld zodat we dat kunnen doneren aan een goed doel.
Voor de stichting Make-A-Wish heeft collega Martin Kool met zijn team Run4Kids middels een estafetteloop geld ingezameld. Make-A-Wish Nederland vervult de liefste wens van kinderen tussen 3 en 18 jaar met een levensbedreigende ziekte. Het geeft deze kinderen, die vanwege hun ziekte te vaak vooral patiënt zijn, de kracht om kind te zijn. In totaal is er maar liefst 12.400 euro bijeengebracht.